19. september 2024 | Konštantín
| 14°C

Neregistrovaní stolní tenisti hviezdili v Rosine

Vsobotu 15. februára 2014 usporiadal stolnotenisový oddiel Rosina v telocvični ZŠ s MŠ Rosina 3. ročník turnaja neregistrovaných hráčov v stolnom tenise.

18.02.2014 | 08:37

Na turnaji sa zúčastnilo 24 hráčov v kategórii dospelých a 8 hráčov v kategórii žiakov. V príjemnej atmosfére hrali dospelí o víťazné poháre a žiaci o medaily a diplomy. Vytúžené víťazstvo v súťaži dospelých dosiahol Peter Majerík, pohár za druhé miesto získal Jaroslav Kais, tretie miesto obsadil Pavol Holeša. V kategórii žiakov získal najcennejší kov Patrik Trzuba, striebornú medailu Michaela Beniačová a bronz Kristián Sádecký. Menej úspešní z kategórie dospelých, ktorí nepostúpili do semifinálových skupín, sa usilovali získať cenu útechy. Po tuhom boji ju napokon získal Ján Hanzel po víťazstve 3:2 nad Lukášom Gjablom.