4. júl 2024 | Prokop
| 11°C

Úvodné zápasy letnej prípravy bez víťazného lesku

Futbalisti Žiliny v uplynulom týždni odohrali prvé dva prípravné zápasy. Na ihriskách súperov si pripísali remízu na ostravských Bazaloch, v maďarskom Györi gól nevsietili a tri inkasovali. Prvý domáci prípravný zápas odohrajú v stredu 3. júla, v Budatíne budú ich súperom Košice.

01.07.2024 | 09:04

BANÍK OSTRAVA – ŽILINA 1:1 (0:1), góly: 54. Kubala – 45. Bari. Žilina - 1. polčas: Belko - Minárik, Hubočan, Jaššo - Hranica, Gidi, S. Javorček, Bari - Ďatko, Prokop, Bile. 2. polčas: Belaník - Leitner, Stojchevski, Mynář - Hranica (60. Kopásek), Drame, Šnajder, Bari (60. D. Javorček), Ďatko (60. Kaprálik), Bile, Badjie.

GYOR – ŽILINA 3:0 (2:0), góly: 21. a 45. Bumba (druhý z 11 m), 89. Diarra.

Žilina – 1. polčas: Belaník – Minárik, Stojchevski, Jaššo – Kopásek, Šnajder, Gidi, Bari – Kaprálik, Prokop, Badjie. 2. polčas: Badžoň – Mynár, Stojchevski (70. Jaššo), Leitner – Hranica, M. Sauer, Drame, D. Javorček – Badjie, Bile. S. Javorček.

PROGRAM

Streda 3. júla o 17.00 h: Žilina – FC Košice. Sobota 6. júla o 11.00 h: Sigma Olomouc – Žilina.

Autor: - r -